Мини валјак за асфалт DELMAG VX 60 E

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
1.400 €
Нето цена
1.666 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка DELMAG
Модел VX 60 E
Тип мини валјак за асфалт
Година на производство 1995
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19V028
Мотор
Сила 9.3 kW (12.65 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Германски
Delmag VX 60 E
Vibrationswalze
Gewicht 1.360 Kg
9,3 KW
Internenummer: 19V028
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини валјак за асфалт ABG DD 16 ABG DD 16 6.722 € Мини валјак за асфалт 1995 803 м/ч Германија, Eltmann
мини валјак за асфалт RAMMAX RW 1404 HF RAMMAX RW 1404 HF 2.800 € Мини валјак за асфалт 1994 13.2 kW Германија, Aichach
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC 122 DYNAPAC CC 122 15.000 € Мини валјак за асфалт 1992 1005 м/ч Германија, Eltmann
мини валјак за асфалт CATERPILLAR CB 24 CATERPILLAR CB 24 9.900 € Мини валјак за асфалт 2011 1809 м/ч Германија, Saarlouis
мини валјак за асфалт BELL Group BWR 650 BELL Group BWR 650 2.200 € Мини валјак за асфалт 2008 Германија, Saarlouis