Мини валјак за асфалт BOMAG BW75HS

PDF
PDF
2.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка BOMAG
Модел BW75HS
Тип мини валјак за асфалт
Година на производство 1988
Нето тежина 1052 кг
Локација Грција
Датум на објавување мај 23, 2023
Machineryline ID EG27807
Мотор
Марка Deutz
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Мини валјак за асфалт BOMAG BW75HS

Грчки
1) Το μηχάνημα είναι έτοιμο για δουλειά
2) Δεκτός κάθε έλενγχος
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

BOMAG BW201AD 14.750 US$ Мини валјак за асфалт 1988 Мексико, Chihuahua
BOMAG BW120 4.669 € Мини валјак за асфалт 1991 Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
BOMAG BW 65 H 2.779 € Мини валјак за асфалт 2008 Полска, Milicz, Sułów
BOMAG BW 62 H 3.313 € Мини валјак за асфалт 2008 650 мм Полска, Rzeszow
BOMAG BW 35 W 2.900 € Мини валјак за асфалт Германија, Saarlouis