Огласот Мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мини валјак за асфалт AMMANN AV 12 AMMANN AV 12 7.500 € Мини валјак за асфалт 2007 1050 м/ч Чехија, Praha 19
мини валјак за асфалт AMMANN AV20-2 AMMANN AV20-2 6.750 € Мини валјак за асфалт 2007 1700 м/ч Романија, Boldești-Scăeni
мини валјак за асфалт AMMANN AV 23-2K AMMANN AV 23-2K 9.500 € Мини валјак за асфалт 2006 2500 м/ч Романија, Tarcea, Bihor
мини валјак за асфалт AMMANN AV40 AMMANN AV40 14.000 € Мини валјак за асфалт 2006 770 м/ч Италија, Roma
мини валјак за асфалт Wacker Neuson Rd7h-es Wacker Neuson Rd7h-es 3.500 € Мини валјак за асфалт 06/2007 950 м/ч Шпанија, Utrera
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E
Продадено
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 2
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 3
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 4
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 5
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 6
мини валјак за асфалт AMMANN AV26 E слика 7
1/7
Марка AMMANN
Модел AV26 E
Тип мини валјак за асфалт
Година на производство 2006
Работни часови 9778 м/ч
Локација Шпанија Alcalá de Guadaíra
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AQ29851
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
Sector: CONSTRUCCIÓN, OBRA CIVIL, ALQUILER DE MAQUINARIA
Documentación: Disponible
Accesorios: CE .CHASIS ARTICULADO
marca: AMMAN
RODILLO COMPACTADORA TANDEM AMMAN AV 26E DEL AÑO 2006 CON 9778. PESO OPERATIVO DE 2500 KG HORAS. CE