Мини натоварувач Caterpillar 248b

PDF
PDF
22.500 €
Нето цена
26.775 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел 248b
Тип мини натоварувач
Година на производство 2004
Работни часови 3700 м/ч
Локација Словачка Bernolákovo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TT31570
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 242 цена на барање Мини натоварувач 2004 Чехија, Havlíčkův Brod
Caterpillar 226 14.900 € Мини натоварувач 3476 км Словачка, Levice
Caterpillar 216 16.000 € Мини натоварувач 2005 350 м/ч Романија, Bihor
Caterpillar 216 25.000 US$ Мини натоварувач 2003 Мексико, Chihuahua