Нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна!

PDF
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна!
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна!
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 2
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 3
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 4
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 5
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 6
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 7
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 8
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 9
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 10
нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна! слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
66.500 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 62.040 €
55.416,67 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Case
Тип:  мини натоварувач
Година на производство:  2023
Носивост:  1135 кг
Нето тежина:  3630 кг
Локација:  Украина Київ
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Мотор
Сила:  60.27 kW (82 кс)
Гориво:  дизел
Зафатнина:  3200 cм³
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  3 години

Дополнителни информации — Нови мини натоварувач Case SV250B Акційна ціна!

Руски
Компанія "Алеанда" є офіційним дистриб'ютором Case Construction в Україні .
Зараз діє акційна ціна!
Гарантія
Є в наявності
Доступний в лізинг
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Case SV300B цена на барање Мини натоварувач 2023 1360 кг Украина, Kyiv
Нови Case SV250B цена на барање Мини натоварувач 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Case SV250B цена на барање Мини натоварувач 2024 1300 кг Украина, Chernivtsi
Нови Case SV300B цена на барање Мини натоварувач 2023 1360 кг Украина, Kyiv