Нови мини натоварувач CASE SV 250 B

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CASE
Модел SV 250 B
Тип мини натоварувач
Година на производство 2021
Нето тежина 3500 кг
Локација Украина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QU25181
Опис
Висина за истовар 3300 м
Мотор
Сила 60.27 kW (82 кс)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови мини натоварувач CASE SV 185 B Нови CASE SV 185 B цена на барање Мини натоварувач 2021 Украина, Остриця
нови мини натоварувач CASE SV 250 B Нови CASE SV 250 B цена на барање Мини натоварувач 2021 Украина, Остриця
нови мини натоварувач CASE SV250B Нови CASE SV250B 54.000 € Мини натоварувач 2021 82 кс Украина, Черновцы
нови мини натоварувач CASE SR 200 B Нови CASE SR 200 B цена на барање Мини натоварувач 2021 Украина, Остриця
нови мини натоварувач CASE SR 250 B Нови CASE SR 250 B цена на барање Мини натоварувач 2021 Украина, Остриця
нови мини натоварувач CASE SV 300 B Нови CASE SV 300 B цена на барање Мини натоварувач 2021 Украина, Остриця