Мини натоварувач BOBCAT 763 (for parts) за делови

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Марка BOBCAT
Модел 763 (for parts)
Тип мини натоварувач
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VQ26626
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Романски
Dezmembrez bobcat 763
Dezmembram miniincarcator frontal
Marca: Bobcat
Model: 763
An de fabricatie: 2004
Toate piesele disponibile!
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини натоварувач BOBCAT S 250 TURBO BOBCAT S 250 TURBO 17.000 € Мини натоварувач 2005 53.5 kW Романија, ilfov
мини натоварувач BOBCAT S850 BOBCAT S850 42.000 € Мини натоварувач 2015 1500 м/ч Романија, Bihor
мини натоварувач BOBCAT S300 BOBCAT S300 19.900 € Мини натоварувач 2006 3900 м/ч Романија, Negresti Oas
мини натоварувач BOBCAT S770 BOBCAT S770 38.000 € Мини натоварувач 2015 Романија, Bihor