Мини дампер tr10

PDF
мини дампер tr10
мини дампер tr10
мини дампер tr10 слика 2
мини дампер tr10 слика 3
мини дампер tr10 слика 4
мини дампер tr10 слика 5
мини дампер tr10 слика 6
мини дампер tr10 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
15.825 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  мини дампер
Година на производство:  2021
Локација:  Германија Hamburg
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  46618-8BZSMGQ
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мини дампер tr10

Германски
Kabine
________
TR10;;KIPPBARE LADEPRITSCHE; MÖGLICHE FÖRDERUNG € ,00; Abmessungen (L/B/H): mm Reichweite: bis zu 115 km Zuladung: bis zu 500 kg Ladeflächenmaße (L/B/H): Grundausstattung: komplett geschlossene Kabine, Radio, E-Heizung, Klimaanlage; Artnr.:30978, Standort der Maschine: 3261 Steinakirchen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hinowa HS1103 11.900 € Мини дампер 02/2020 329 м/ч Германија, Bergneustadt
Paus SMK 9036 Dumper цена на барање Мини дампер 2021 Euro 5 Германија, Kassel