Мини дампер Wacker Neuson 3001

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
13.750 €
Нето цена
16.637,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Wacker Neuson
Модел 3001
Тип мини дампер
Година на производство 2014
Работни часови 2110 м/ч
Локација Белгија Lontzen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот DU24
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Dumper Wacker Neuson 3001 - Année : 2014 - Heures : 2110 - Capacité de charge : 3000 Kg - Châssis : articulé - Capacité de la benne (en dôme) : 1850 L - Poids à vide : 2410 Kg - Transmission Hydrostatique - Premier propriétaire - Machine toujours suivie et entretenue selon les prescriptions du fabricant - Notre référence : DU24
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини дампер Wacker Neuson 6001S Wacker Neuson 6001S цена на барање Мини дампер 2014-01-01 2062 м/ч Холандија, Etten-Leur
мини дампер Wacker Neuson 6001S Wacker Neuson 6001S цена на барање Мини дампер 2014-01-01 1419 м/ч Холандија, Etten-Leur
мини дампер NEUSON DW 60 NEUSON DW 60 26.500 € Мини дампер 2016-01-01 1900 м/ч Белгија, Sint Katelijne Waver
мини дампер NEUSON DW 90 NEUSON DW 90 29.500 € Мини дампер 2016-01-01 2500 м/ч Белгија, Sint Katelijne Waver
мини дампер Wacker Neuson 1501 Wacker Neuson 1501 17.800 € Мини дампер 2016 620 м/ч Австрија, St. Florian
мини дампер BARFORD BARFORD 16.130 € Мини дампер 2014 2552 м/ч Полска, GRODKÓW