Мини дампер Terex OMPB16AE

PDF
мини дампер Terex OMPB16AE
мини дампер Terex OMPB16AE
мини дампер Terex OMPB16AE слика 2
мини дампер Terex OMPB16AE слика 3
мини дампер Terex OMPB16AE слика 4
мини дампер Terex OMPB16AE слика 5
мини дампер Terex OMPB16AE слика 6
мини дампер Terex OMPB16AE слика 7
мини дампер Terex OMPB16AE слика 8
мини дампер Terex OMPB16AE слика 9
мини дампер Terex OMPB16AE слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
3.000 US$
Нето цена
≈ 2.787 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Terex
Модел:  OMPB16AE
Тип:  мини дампер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2553
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  HYP-27743
Боја:  бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Terex TA9 18.800 € Мини дампер 2018 2000 м/ч Литванија, Kužiai
Terex TA5s цена на барање Мини дампер 2010 2814 м/ч Австрија, Haid
Terex TA9 19.800 € Мини дампер 2014 3700 м/ч Литванија, Kužiai
Terex 9T 16.500 € Мини дампер 2013 2510 м/ч Словачка, Košice