Огласот Нови мини багер VOLVO Ecr 25 D е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мини багер VOLVO EC18E VOLVO EC18E 25.750 € Мини багер 2022 2 м/ч Белгија, Lummen
мини багер VOLVO EC18E VOLVO EC18E 25.750 € Мини багер 2022 2 м/ч Белгија, Lummen
мини багер VOLVO EC 18 E VOLVO EC 18 E 26.950 € Мини багер 2020-01-01 330 м/ч Белгија, Brasschaat
мини багер VOLVO ECR 88 D VOLVO ECR 88 D цена на барање Мини багер 2020-01-01 222 м/ч Белгија, Waregem
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D
Продадено
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 2
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 3
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 4
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 5
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 6
нови мини багер VOLVO Ecr 25 D слика 7
1/7
Марка VOLVO
Модел Ecr 25 D
Година на производство 2022
Нето тежина 2500 кг
Локација Белгија Beloeil
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID YL30577
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Kubota
Гориво дизел
Оски
Ширина на стаза 300 мм
Гумени гасеници
Кабина
Грејач на кабина
Патен компјутер
Авто радио MP-3
Помошни фарови
Дополнителна опрема
Хидраулични ножици
Лопата
Лопата за камења
Хидраулика за хидрочекан
Хидраулика за грајфер
Систем за брза замена
Состојба
Состојба нов
Прво лакирање
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја златен