Мини багер TAKEUCHI tb210R

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
16.500 €
Нето цена
19.965 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TAKEUCHI
Модел tb210R
Тип мини багер
Година на производство 2017
Локација Холандија Hapert
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EB29362
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
te koop,

takeuchi minigraver
type: TB210R
bouwjaar: 2017
urenstand: 2232
verstelbaar rijwerk
hydraulische snelwissel
3 graafbakken met omkeeroren
zeer nette complete machine
prijs €16500,- excl btw
tel. покажи контакти
Прикажи цел коментар
Tuesday till Friday on appointment
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер TAKEUCHI TB216 TAKEUCHI TB216 19.950 € Мини багер 01/2017 2395 м/ч Холандија, OLDEBROEK
мини багер TAKEUCHI TB230 LSA TAKEUCHI TB230 LSA 15.950 € Мини багер 2021 150 м/ч Холандија, Drachten
мини багер TAKEUCHI TB228 TAKEUCHI TB228 цена на барање Мини багер 2015-01-01 3370 м/ч Холандија, Barneveld
мини багер SANY SY 18c SANY SY 18c 17.500 € Мини багер 01/2017 393 м/ч Холандија, Scharsterbrug
мини багер TAKEUCHI TB216 TAKEUCHI TB216 цена на барање Мини багер 2014-01-01 7600 м/ч Холандија, Barneveld