Нови мини багер Sany SY35U

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Sany
Модел SY35U
Тип мини багер
Година на производство 2022
Нето тежина 3.855 кг
Локација Малта Mosta
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FQ32776
Опис
Вкупни димензии 4.92 м × 1.72 м × 2.52 м
Мотор
Марка Yanmar
Сила 18.2 kW (24.76 кс)
Гориво дизел
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Опрема за гасеничар
Лопата
Состојба
Состојба нов
Документи
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Нови мини багер Sany SY35U

Англиски
BRAND NEW SANY 35U
STAGE 5 ENGINE, YANMAR
INCLUDING 65CM BUCKET
AIRCONDITIONED
PIPED FOR BREAKER
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Sany SY50U цена на барање Мини багер 2022 300 м/ч Холандија, Barneveld
Sany SY 60C PRO 13.800 US$ Мини багер 2022 368 м/ч Кина, Hefei City, Anhui Province
Sany SY60C PRO 14.500 US$ Мини багер 10/2022 368 м/ч Кина, Minhang District, Shanghai
Нови Sany SY18C цена на барање Мини багер 2022 5 м/ч Холандија, Barneveld