Мини багер Ostatní Ortas 14

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
4.518 €
Нето цена
110.000 CZK
Контактирајте го продавачот
Тип мини багер
Година на производство 2008
Локација Чехија Jablonec nad Nisou
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RN21968
Мотор
Гориво бензин
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Чешки
Vyrazeny: N
Spotreba Jedn: l
značka: Ostatní
stav: velmi dobrý
možno tahat za osobním vozidlem,světelná rampa
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер BOBCAT 428 BOBCAT 428 16.430 € Мини багер 2010 Чехија, Jablonec nad Nisou
мини багер CATERPILLAR 301.8c CATERPILLAR 301.8c 13.750 € Мини багер 06/2012 4300 м/ч Чехија, Kamenice nad Lipou
мини багер VOLVO EC 35 C VOLVO EC 35 C 5.200 € Мини багер 2008 1000 м/ч Германија, Saarlouis