Мини багер NEUSON Wacker 50Z3

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка NEUSON
Модел Wacker 50Z3
Тип мини багер
Прва регистрација 2015-08-08
Работни часови 1514 м/ч
Локација Германија Oyten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 75808-270203010348
Мотор
Сила 27.93 kW (38 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Германски
Weitere Bagger ab Lager lieferbar. Unser Angebot finden Sie unter покажи контакти
---
An- und Verkauf, Finanzierung, Vermietung, Transport Ihrer Landmaschinen. Kontaktieren Sie uns!
---
Alle Angaben ohne Gewähr. Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер JCB 8045 ZTS JCB 8045 ZTS 36.000 € Мини багер 2012 774 м/ч Германија, Eltmann
мини багер TAKEUCHI TB 290 C TAKEUCHI TB 290 C 75.000 € Мини багер 2016 650 м/ч Германија, Bad Waldsee
мини багер BOBCAT E 19 BOBCAT E 19 16.000 € Мини багер 2016 1495 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
мини багер JCB 8035 ZTS JCB 8035 ZTS 29.000 € Мини багер 2012 1391 м/ч Германија, Eltmann
мини багер JCB 86C-1 JCB 86C-1 59.900 € Мини багер 2016 1250 м/ч Германија, Eltmann