Мини багер Kubota KX080-4

PDF
мини багер Kubota KX080-4
мини багер Kubota KX080-4
мини багер Kubota KX080-4 слика 2
мини багер Kubota KX080-4 слика 3
мини багер Kubota KX080-4 слика 4
мини багер Kubota KX080-4 слика 5
мини багер Kubota KX080-4 слика 6
мини багер Kubota KX080-4 слика 7
мини багер Kubota KX080-4 слика 8
мини багер Kubota KX080-4 слика 9
мини багер Kubota KX080-4 слика 10
мини багер Kubota KX080-4 слика 11
мини багер Kubota KX080-4 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
59.500 €
Нето цена
70.805 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kubota
Модел:  KX080-4
Тип:  мини багер
Година на производство:  2019
Работни часови:  1577 м/ч
Локација:  Германија Fürstenstein
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  WM28068
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мини багер Kubota KX080-4

Германски
Financing Possible
Delivery Possible
Bei Fragen gerne unter 0171-111 7215
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kubota KX 080-4α 58.000 € Мини багер 2019 1000 м/ч Германија, Frankenthal/Pfalz
Kubota KX018-4 цена на барање Мини багер 2018 799 м/ч Германија, Neuenhaus
Kubota KX019-4 цена на барање Мини багер 2020 1240 м/ч Германија, Neuenhaus
Kubota KX057-4 цена на барање Мини багер 2017 2279 м/ч Германија, Neuenhaus
V120 59.500 € Мини багер 2019 1600 м/ч Германија, Hamburg