Огласот Мини багер KUBOTA U10-3 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мини багер KUBOTA U 10-3 KUBOTA U 10-3 цена на барање Мини багер 01/2007 3245 м/ч Холандија, Rucphen
мини багер TAKEUCHI TB 175 TAKEUCHI TB 175 30 € Мини багер 2008 3800 м/ч Австрија, Sankt Georgen am Walde
мини багер TAKEUCHI TB180FR TAKEUCHI TB180FR цена на барање Мини багер 2008 9057 м/ч Австрија, Haid
мини багер TAKEUCHI TB1140 TAKEUCHI TB1140 цена на барање Мини багер 2010 16255 м/ч Австрија, Haid
мини багер KUBOTA U10-3
Продадено
1/8
Цена:
на барање
Марка KUBOTA
Модел U10-3
Тип мини багер
Година на производство 2007
Работни часови 1271 м/ч
Нето тежина 1000 кг
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 3378N
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN S15729
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
engine model: 7,4 kW, 3 Zyl. Kubota
price: on request
Dozer-Blade
Rubber Chain