Мини багер JCB 8055

PDF
мини багер JCB 8055
мини багер JCB 8055
мини багер JCB 8055 слика 2
мини багер JCB 8055 слика 3
мини багер JCB 8055 слика 4
мини багер JCB 8055 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  8055
Тип:  мини багер
Година на производство:  2011
Работни часови:  6300 м/ч
Локација:  Франција CORCELLES EN BEAOJOLAIS
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  NU36681
Дополнителна опрема
Лопата: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мини багер JCB 8055

Француски
Minipelle JCB 8055

Année : 2011
6 300 Heures
1 Godet
Attache rapide mécanique
5 500 Kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 85Z-1 34.500 € Мини багер 2014 4293 м/ч Франција
JCB 8050 21.900 € Мини багер 2014 3920 м/ч Франција, Pinsaguel
JCB 85Z-1 32.900 € Мини багер 2014 4027 м/ч Франција, ILLKIRCH
Kubota U20-3EU цена на барање Мини багер 2011 3250 м/ч Франција, Jâlons