Мини багер ISUZU 25 J

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел 25 J
Тип мини багер
Локација Романија
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID PL27152
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Dezmembrez Miniexcavator Isuzu 25 J,motor,cabina,senile cauciuc,transmisii finale,hidromotoare mars...etc
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер YANMAR B50 YANMAR B50 100 € Мини багер Романија
мини багер YANMAR Vio 70 YANMAR Vio 70 цена на барање Мини багер Романија
мини багер SUNWARD SUNWARD 100 € Мини багер Романија
мини багер YANMAR YANMAR 100 € Мини багер Романија