Мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten

PDF
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 2
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 3
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 4
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 5
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 6
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 7
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 8
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 9
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 10
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 11
мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
54.728 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hitachi
Тип:  мини багер
Година на производство:  2018
Работни часови:  2320 м/ч
Локација:  Германија Fürstenstein
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  PK28548
Мотор
Сила:  33.98 kW (46.23 кс)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мини багер Hitachi ZX85 USB-5A mit Gummiketten

Германски
Financing Possible
Delivery Possible
Bei Fragen gerne 0171- 111 7215
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX19-6 18.900 € Мини багер 2019 2072 м/ч Германија, Glinde
Hitachi ZX26 U-6 23.000 € Мини багер 2019 2400 м/ч Германија, Sindelfingen
Hitachi ZX65USB-6 цена на барање Мини багер 2019 2540 м/ч Германија, 68229 Mannheim
Kubota KX080-4 59.500 € Мини багер 2019 1577 м/ч Германија, Fürstenstein
Caterpillar 308ECR 52.000 € Мини багер 2018 2298 м/ч Германија, Klipphausen
Tm220 t4 a 59.000 € Мини багер 2018 3731 м/ч Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld