Мини багер Heywang getrokken kraan

PDF
мини багер Heywang getrokken kraan
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мини багер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 2956
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Холандски
Heywang getrokken kraan
getrokken
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер GETROKKEN KRAAN GETROKKEN KRAAN цена на барање Мини багер Холандија, Goudriaan
мини багер KOBELCO SK10SR-2E KOBELCO SK10SR-2E цена на барање Мини багер 2020 Холандија, Varsseveld
мини багер HYUNDAI robex 16.9 HYUNDAI robex 16.9 цена на барање Мини багер 2016 2005 м/ч Холандија, Renswoude