Мини багер GETROKKEN KRAAN

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип мини багер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 7438
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Getrokken kraan
10.0/75-15.3 banden
steunpoten
Eigen hydraulisch systeem/ aftakas aangedreven
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер NEUSON 3602 RDV NEUSON 3602 RDV 12.000 € Мини багер 01/1997 7535 м/ч Холандија, Winterswijk
мини багер TAKEUCHI TB175 TAKEUCHI TB175 27.500 € Мини багер 2009-01-01 8311 м/ч Холандија, Wijchen
мини багер VOLVO ECR40D VOLVO ECR40D 28.900 € Мини багер 01/2016 3075 м/ч Холандија, Winterswijk