Мини багер EUROCOMACH 400ZT

PDF
PDF
18.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка EUROCOMACH
Модел 400ZT
Тип мини багер
Година на производство 2006
Работни часови 3816 м/ч
Локација Италија Anzola Emilia (BO)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 35R00041
Мотор
Марка Isuzu
Сила 19.83 kW (26.98 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
including VAT: * , VAT EXCL., EXW, AS IS
CE plate
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер EUROCOMACH ES300 EUROCOMACH ES300 14.000 € Мини багер 2006 4054 м/ч Италија, Roma
мини багер BOBCAT 341G BOBCAT 341G 19.000 € Мини багер 2005 5200 м/ч Италија, Anzola Emilia (BO)
мини багер BOBCAT 341 BOBCAT 341 19.000 € Мини багер 2005 6100 м/ч Италија, Roma
мини багер VOLVO ECR38 VOLVO ECR38 19.000 € Мини багер 2005 4000 м/ч Италија, Roma
мини багер NEUSON 3503RD NEUSON 3503RD 17.000 € Мини багер 2005 5238 м/ч Италија, Roma
мини багер KOMATSU PC50MR2 KOMATSU PC50MR2 20.000 € Мини багер 2006 5000 м/ч Италија, Roma