Мини багер Ahlmann Ahlmann as45 schwenklader 20km/h

PDF
PDF
16.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка Ahlmann
Тип мини багер
Локација Германија De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-GIT3LDA
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Мини багер Ahlmann Ahlmann as45 schwenklader 20km/h

Германски
Leistung (Brief): 30, Betriebsstunden: 4303, Breite: 162, Zugmaul
________
Angaben zum Gerät:;20km/h Ausführung;Hydrostatantrieb;Schwenklader;2-Lenkarten;- Allradlenkung;- Hinterachslenkung;Beleuchtung;Ersatzteilliste;;inkl. Planier- und Greifschaufel (4 in 1);inkl. Mistgreifer;inkl. Palettengabel;;Pumpe vom Fahrantrieb undicht;Anlieferung möglich
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jf 4.0 15.489 € Мини багер Германија, Hamburg