Миксер за тесто Varimixer

PDF
миксер за тесто Varimixer
миксер за тесто Varimixer
миксер за тесто Varimixer слика 2
миксер за тесто Varimixer слика 3
миксер за тесто Varimixer слика 4
миксер за тесто Varimixer слика 5
миксер за тесто Varimixer слика 6
миксер за тесто Varimixer слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  миксер за тесто
Година на производство:  1999
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6159EB
Опис
Вкупни димензии:  1 м × 0.7 м × 1.5 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Миксер за тесто Varimixer

Германски
Bär Varimixer Planetenrührmaschine
Technische Daten
max. 100l
2 Edelstahl Kessel mit Rolli
mit Rührbesen
mit Rührflügel
1x Zeitschaltuhr
sehr robust und stabil
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

RMT Rego SM 4 U цена на барање Миксер за тесто 1999 Германија, Enger
Kemper F 125 ASL цена на барање Миксер за тесто 2001 Германија, Bielefeld
Kemper ECO 75 цена на барање Миксер за тесто 2000 175 л Германија, Bielefeld
Kemper SPL 75 цена на барање Миксер за тесто 1997 Германија, Enger
KEMPER ECO 125 AE цена на барање Миксер за тесто 10/2001 Германија, Enger