Миксер за тесто Kemper SP 150 A

PDF
миксер за тесто Kemper SP 150 A
миксер за тесто Kemper SP 150 A
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 2
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 3
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 4
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 5
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 6
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 7
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 8
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 9
миксер за тесто Kemper SP 150 A слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kemper
Модел:  SP 150 A
Тип:  миксер за тесто
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6167EB
Опис
Зафатнина:  250 л
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Миксер за тесто Kemper SP 150 A

Германски
Kemper Spiralkneter
Technische Daten
2 Zeitschaltuhrenautomatik An- und Abschaltung
2 Geschwindigkeiten langsam und schnell
mit 2 Edelstahl Kessel
Automatischer Einzug der Bottiche
Edelstahl Kessel und Spirale
mit Mehlstaubabdeckung
eckiger Kopf
Kesselinhalt ca. 250 Liter
Maschine wurde überholt und neu lackiert
Elektronik neu
Alle Lager neu
Alle Riemen neu
Reibrad neu
Verschleißteile alle neu
Motorenlager alle neu
Taster neu
Rollis neu
Hydraulik Öl neu
komplett neu lackiert
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kemper F 100 SL цена на барање Миксер за тесто Германија, Bielefeld
Kemper SPL 125 цена на барање Миксер за тесто Германија, Enger
Kemper SPL 75 цена на барање Миксер за тесто 1997 Германија, Enger
Kemper SP 75 L цена на барање Миксер за тесто 75 л Германија, Enger
Kemper F 125 цена на барање Миксер за тесто Германија, Enger
Kemper SP 75 L цена на барање Миксер за тесто 75 л Германија, Enger