Нови мешалка за бетон Promax 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Promax
Модел 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER
Тип мешалка за бетон
Година на производство 2023
Локација Албанија
Датум на објавување сеп 25, 2023
Machineryline ID ER24332
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Нови мешалка за бетон Promax 2 m3 /3 m3 TWIN SHAFT MIXER

Англиски
Origin : PROMAXSTAR/TURKEY
Type : 3000/2000 lt Twin shaft mixer. Four Spiral
Fress concrete capacity : 2m3
Engine-gearbox : 2x37 Kw GAMAK engine DİŞSAN gearbox
Mixer body wear plate : 14-16 manganlı smelting
Mixing plate : Ni-hard 4 smelting 35 mm thickness
Other special : Water dispenser, hydraulic discharge valve, automatic central lubrication sistemi.bak door safety system
Concrete discharge door :hydrolic system 9 lt/d İtalian pump and hydrolic valve.
Automatic lubractor : ILC brand italian 6 points 2.88 g/d capacity 4 kg gress hopper.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи