Менувач NR 083718 за телескопски натоварувач MERLO TF 50.8

PDF
PDF
1.639 €
Нето цена
7.500 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: skrzynia-biegow
parts-type: skrzynia-biegow-i-uklad-napedowy
Witam mam do sprzedania
Skrzynia biegów
Merlo TF 50.8 2017 Rok
Numer części: 083718
Zapraszam do kontaktu z naszą firmą
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!