Менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала

PDF
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала слика 2
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала слика 3
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала слика 4
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала слика 5
менувач Clark 12.1HR28422-4 за натоварувач со тркала слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
2.700 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  менувач
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  TF17388
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи