Менувач CATERPILLAR Boite de vitesses за булдожер CATERPILLAR D6C

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Локација Франција BON ENCONTRE
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 34003090002
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Boite de vitesses 34003090002 pour CATERPILLAR D6C
Transmission group 34003090002 for CATERPILLAR D6C
Caja de cambio 34003090002 para CATERPILLAR D6C
Трансмиссия 34003090002 для CATERPILLAR D6C
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!