Менувач Allison DP8063 (23042059) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип менувач
Број на дел 23042059
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777008024
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи