Огласот Менувач за багер O&K MH 4 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
менувач за багер O&K MH 4
Продадено
1/1
662,90 €
Нето цена
3.000 PLN
815,37 €
Бруто цена
Тип менувач
Година на производство 1980
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JP26207
Состојба
Состојба половни