Огласот Менувач за багер CASE 688 788 888 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
менувач за багер CASE 688 788 888
Продадено
1/1
1.216 €
Нето цена
5.500 PLN
1.495,68 €
Бруто цена
Тип менувач
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TP26207
Состојба
Состојба половни