Машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000

PDF
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000 слика 2
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000 слика 3
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000 слика 4
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000 слика 5
машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Automatic
Модел:  Binding Bindomatic 9000
Тип:  машина за укоричување
Локација:  Германија Emskirchen-Pirkach
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  XX179
Опис
Вкупни димензии:  0.74 м × 0.64 м × 0.043 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за укоричување Automatic Binding Bindomatic 9000

Англиски
Automat. Bindemaschine / Automatic Binding Bindomatic 9000
Serial-No. 15270002
Dokumentformat DIN A4
Rueckenstaerke 1,5 bis 15mm
Kapazitaet Bis zu 30 Dokumente innerhalb von 1 Minute
Stromversorgung 230 V, 50/60 Hz, 140 W (maximal)
Abmessungen 746 x 645 x 43

Online-Video-Inspection by Skype-покажи контакти
We would be very pleased with your visit - more machines on Stock
Available Immediately - Can be inspect
On Stock Emskirchen / Nuernberg - Can be test
Automat. Bindemaschine / Automatic Binding Bindomatic 9000
Serial-No. 15270002
Dokumentformat DIN A4
Rueckenstaerke 1,5 bis 15mm
Kapazitaet Bis zu 30 Dokumente innerhalb von 1 Minute
Stromversorgung 230 V, 50/60 Hz, 140 W (maximal)
Abmessungen 746 x 645 x 43

Online-Video-Inspection by Skype-покажи контакти
We would be very pleased with your visit - more machines on Stock
Available Immediately - Can be inspect
On Stock Emskirchen / Nuernberg - Can be test

Standord: Emskirchen - Nuernberg
Incotermns öffentlich: FCA Emskirchen
Incoterms für Händler: KgXcyAo-XDo
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи