Машина за сечење Heidelberg A4

PDF
машина за сечење Heidelberg A4
машина за сечење Heidelberg A4
машина за сечење Heidelberg A4 слика 2
машина за сечење Heidelberg A4 слика 3
машина за сечење Heidelberg A4 слика 4
машина за сечење Heidelberg A4 слика 5
машина за сечење Heidelberg A4 слика 6
машина за сечење Heidelberg A4 слика 7
машина за сечење Heidelberg A4 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Heidelberg
Модел:  A4
Тип:  машина за сечење
Година на производство:  1980
Локација:  Германија Salzgitter-Bad
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  plat-HD-TiegelA4-T193126N
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за сечење Heidelberg A4

Германски
Details: Standard Accessories
Typ/Art: Platen
M-No: T193126N
Format: 26x38
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Heidelberg Tiegel A4 цена на барање Машина за сечење 1980 Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg Tiegel A4 цена на барање Машина за сечење 1975 Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg A4 цена на барање Машина за сечење 1969 Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg Tiegel A4 цена на барање Машина за сечење Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg A4 цена на барање Машина за сечење Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg A4 цена на барање Машина за сечење Германија, Salzgitter-Bad