Машина за сечење Book Back Roughing - Nipping unit W. Gantenbein RA

PDF
машина за сечење Book Back Roughing - Nipping unit W. Gantenbein RA
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  машина за сечење
Година на производство:  1964
Локација:  Германија Emskirchen-Pirkach
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  XX082
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за сечење Book Back Roughing - Nipping unit W. Gantenbein RA

Англиски
Book Back Roughing - Nipping unit Gantenbein RA
Serial-No. 0492 - Year 1964

Online-Video-Inspection by Skype-покажи контакти
We would be very pleased with your visit - more machines on Stock
Available Immediately - Can be inspect
On Stock Emskirchen / Nuernberg - Can be test
Book Back Roughing - Nipping unit Gantenbein RA
Serial-No. 0492 - Year 1964

Online-Video-Inspection by Skype-покажи контакти
We would be very pleased with your visit - more machines on Stock
Available Immediately - Can be inspect
On Stock Emskirchen / Nuernberg - Can be test

Standord: Emskirchen - Nuernberg
Incotermns öffentlich: FCA Emskirchen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Baier Geba 15 цена на барање Машина за сечење 1962 Германија, Weil der Stadt
Heidelberg S Cylinder цена на барање Машина за сечење 1961 Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg A4 цена на барање Машина за сечење 1967 Германија, Salzgitter-Bad
Heidelberg OHT – TS цена на барање Машина за сечење 1961 Германија, Dabergotz
Heidelberg OHZ KSB цена на барање Машина за сечење 1967 Германија, Dabergotz