Машина за сечење леб Ipeka 2R

PDF
машина за сечење леб Ipeka 2R
машина за сечење леб Ipeka 2R
машина за сечење леб Ipeka 2R слика 2
машина за сечење леб Ipeka 2R слика 3
машина за сечење леб Ipeka 2R слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Ipeka
Модел:  2R
Тип:  машина за сечење леб
Локација:  Естонија Tartu
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JY39362
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за сечење леб Ipeka 2R

Англиски
Producer: Ipeka
Made in Finland
Description
Ipeka 2R industrial slicer
13 mm thickness
oiling system
stainless body
good working condition
Sale on behalf of customer
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ipeka Ipeka 1W slicer цена на барање Машина за сечење леб Естонија, Tartu
Lebema GmbH Lotus Small цена на барање Машина за сечење леб 2015 50 Hz Германија, Enger