Нови машина за сечење асфалт WACKER BFS1350

PDF
PDF
3.100 €
Контактирајте го продавачот
Марка WACKER
Модел BFS1350
Тип машина за сечење асфалт
Година на производство 2020
Нето тежина 95 кг
Локација Украина Львів
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JW21199
Мотор
Марка Honda GX390
Сила 9.56 kW (13 кс)
Гориво бензин
Зафатнина 389 cм³
Состојба
Состојба нов
Прво лакирање
Оригинална боја
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

GÖLZ 170 1.510 € Машина за сечење асфалт 2017 Украина, Житомир
GÖLZ 170 1.510 € Машина за сечење асфалт 2017 Украина, Житомир
Нови GÖLZ FS 170 1.510 € Машина за сечење асфалт 2017 Украина, Житомир
GÖLZ 170 цена на барање Машина за сечење асфалт 2017 Украина, Житомир
GÖLZ 175 1.309 € Машина за сечење асфалт 2016 Украина, Житомир
Нови GÖLZ 175 1.309 € Машина за сечење асфалт 2016 Украина, Житомир