Машина за сечење асфалт Target CORTADORA PARA CONCRETO

PDF
машина за сечење асфалт Target CORTADORA PARA CONCRETO
1/1
PDF
1.250 US$
Нето цена
≈ 1.166 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Target
Модел:  CORTADORA PARA CONCRETO
Тип:  машина за сечење асфалт
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  10000
Мотор
Марка:  A GASOLINA
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за сечење асфалт Target CORTADORA PARA CONCRETO

Шпански
A
No. Serie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Husqvarna FS4800 7.500 US$ Машина за сечење асфалт 2010 Мексико, Chihuahua
EDCO SS-20-23.5P 5.500 US$ Машина за сечење асфалт 2018 252 м/ч Мексико, Chihuahua
Husqvarna FS400LV 1.050 € Машина за сечење асфалт 2017 Германија, Manching
Norton 1.100 € Машина за сечење асфалт Украина, Lviv