Огласот Машина за сечење асфалт NORTON Clipper TS 167 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
машина за сечење асфалт NORTON SAINT GOBAIN NORTON SAINT GOBAIN 800 € Машина за сечење асфалт 4.8 кс Германија, Peine
машина за сечење асфалт NORTON SAINT GOBAIN NORTON SAINT GOBAIN 790 € Машина за сечење асфалт Германија, Peine
машина за сечење асфалт NORTON Clipper NORTON Clipper 1.000 € Машина за сечење асфалт 2003 Романија, Negresti Oas
машина за сечење асфалт NORTON CSB1 NORTON CSB1 аукција Машина за сечење асфалт Германија, Dormagen
машина за сечење асфалт NORTON Clipper TS 167
Продадено
1/4
900 €
Нето цена
1.071 €
Бруто цена
Марка NORTON
Модел Clipper TS 167
Тип машина за сечење асфалт
Година на производство 2002
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 16X326
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Norton Clipper TS 167
Fugenschneidmaschine
Wassertank
380 V
voll einsatzbereit
Guter ZustandInterne-Nr. 16X326