Машина за сечење асфалт Lissmac

PDF
машина за сечење асфалт Lissmac
машина за сечење асфалт Lissmac
машина за сечење асфалт Lissmac слика 2
машина за сечење асфалт Lissmac слика 3
машина за сечење асфалт Lissmac слика 4
машина за сечење асфалт Lissmac слика 5
машина за сечење асфалт Lissmac слика 6
машина за сечење асфалт Lissmac слика 7
машина за сечење асфалт Lissmac слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
1.800 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Lissmac
Тип:  машина за сечење асфалт
Година на производство:  2015
Нето тежина:  105 кг
Локација:  Словачка Levice
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  AT40461
Мотор
Марка:  Honda GX390
Сила:  8.2 kW (11.16 кс)
Гориво:  бензин
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  736

Дополнителни информации — Машина за сечење асфалт Lissmac

Словачки
LISSMAC rezacka na betón / asfalt, r.v. 2015, motor Honda GX390 benzín, výkon 8,2kw, váha 105kg, nádrž na chladenie kotúca, cena: 1500€ + DPH
LISSMAC rezacka na betón / asfalt
r.v. 2015
motor Honda GX390 benzín
výkon 8,2kw
váha 105kg
nádrž na chladenie kotúca
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Husqvarna fs524 2.036 € Машина за сечење асфалт 2014 Полска, Podwarpie
IMCOINSA 2 L 45 1.500 € Машина за сечење асфалт 2014 Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Wacker Neuson BFS1345 аукција Машина за сечење асфалт 2015 Германија, Dormagen
Нови Gölz 170 1.518 € Машина за сечење асфалт 2017 Украина, Zhytomyr
Husqvarna FS520 7.500 US$ Машина за сечење асфалт 2015 167 м/ч Мексико, Chihuahua