Машина за рециклирање на асфалт GEHL BF 01.002

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка GEHL
Модел BF 01.002
Тип машина за рециклирање на асфалт
Година на производство 1994
Локација Украина Львів
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ED21959
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Руски
Два барабана.
Марка ресайклера - часть WIRTGEN Group
Два барабана.
Марка ресайклера - частина WIRTGEN Group
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000 WIRTGEN WR2000 цена на барање Машина за рециклирање на асфалт 2011 5087 м/ч Украина
машина за рециклирање на асфалт CATERPILLAR RM-350B CATERPILLAR RM-350B 70.000 US$ Машина за рециклирање на асфалт 1994 8800 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR 2000 WIRTGEN WR 2000 240.000 € Машина за рециклирање на асфалт 05/2012 5749 м/ч Украина, Чернівці
машина за рециклирање на асфалт STREUMASTER RW 18000 STREUMASTER RW 18000 65.000 € Машина за рециклирање на асфалт 1995 19 м³ Обединето Кралство, Billingham