Машина за полнење Pitney Bowes

PDF
машина за полнење Pitney Bowes
машина за полнење Pitney Bowes
машина за полнење Pitney Bowes слика 2
машина за полнење Pitney Bowes слика 3
машина за полнење Pitney Bowes слика 4
машина за полнење Pitney Bowes слика 5
машина за полнење Pitney Bowes слика 6
машина за полнење Pitney Bowes слика 7
машина за полнење Pitney Bowes слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Pitney Bowes
Тип:  машина за полнење
Локација:  Германија Salzgitter-Bad
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  more-Pitney-Bowes-DE-24
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за полнење Pitney Bowes

Германски
Details: MPS Mailstream Productivity Series, Folding And Inserting Machine

Typ/Art: Folding and Inserting Machine
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ATOMA 233A цена на барање Машина за полнење Германија, Berlin
Turbo fahrbar цена на барање Машина за полнење Германија, Weeze
King TB4 цена на барање Машина за полнење 2006 Германија, Rosengarten