Машина за полнење на шевови BREINING SHY 8000

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BREINING
Модел SHY 8000
Тип машина за полнење на шевови
Година на производство 1986
Локација Германија Bielefeld
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MK29373
Мотор
Марка Iveco
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја бордо

Дополнителни информации — Машина за полнење на шевови BREINING SHY 8000

Германски
Hersteller: IVECO
Typ: EuroTrakker
Baujahr: 1992
km: 164535
Stunden: 9844
Ausstattung: Rundumkennleuchte
Tempomat
Rückfahrkamera
Schlämmemaschine: Breining SH-Y 8000
Wassertank: 2300 ltr.
Sandbehälter: 8000m³
Bindemittel: 2500ltr.
Zement: 450ltr.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

машина за полнење на шевови CMR 30B CMR 30B 800 € Машина за полнење на шевови 2000 Италија, Cassano Magnago (VA)