Машина за полнење на шевови BREINING SHY 12000

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BREINING
Модел SHY 12000
Тип машина за полнење на шевови
Година на производство 1986
Локација Германија Bielefeld
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DA29374
Мотор
Марка Deutz
Сила 57 kW (77.55 кс)
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Машина за полнење на шевови BREINING SHY 12000

Германски
Hersteller: Breining
Typ: SH-Y 12000
Sandbehälter: 12m³
Wassertank: 3000 ltr.
Bindemittel: 3000 ltr.
Zement: 750ltr.
Additiv: 500ltr.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

машина за полнење на шевови BREINING SHY 8000 BREINING SHY 8000 цена на барање Машина за полнење на шевови 1986 Германија, Bielefeld
машина за полнење на шевови CMR 30B CMR 30B 800 € Машина за полнење на шевови 2000 Италија, Cassano Magnago (VA)