Огласот Машина за набивање столбови Turchi 300F е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
машина за набивање столбови Turchi 300F Turchi 300F 92.000 € Машина за набивање столбови 2023 853 м/ч Украина
машина за набивање столбови Turchi 300F (ON STOCK) Turchi 300F (ON STOCK) 92.000 € Машина за набивање столбови 2023 850 м/ч Украина, Chernivtsi
нови машина за набивање столбови Turchi 300F Нови Turchi 300F 77.000 € Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
машина за набивање столбови Turchi 300F Turchi 300F 88.000 € Машина за набивање столбови 2024 1200 м/ч Украина, Chernivtsi
нови машина за набивање столбови Turchi 300/F Нови Turchi 300/F 77.000 € Машина за набивање столбови 2023 1 м/ч Украина
машина за набивање столбови Turchi 300F
Продадено
машина за набивање столбови Turchi 300F
машина за набивање столбови Turchi 300F слика 2
машина за набивање столбови Turchi 300F слика 3
машина за набивање столбови Turchi 300F слика 4
машина за набивање столбови Turchi 300F слика 5
1/5
Марка:  Turchi
Модел:  300F
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2023
Работни часови:  853 м/ч
Локација:  Украина
Датум на објавување:  10.6.2024
Machineryline ID:  TD40471
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Мотор
Марка:  Doosan
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  темно син

Дополнителни информации — Машина за набивање столбови Turchi 300F

Украински
Є дві машини, можна придбати їх одразу без черг, машини стоять на заводі, пишіть, завжди онлайн!

There are two machine, you can buy them immediately without queues, cars at the factory, write, always online!