Машина за набивање столбови PTC 7HF1

PDF
PDF
31.710 €
26.500 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка PTC
Модел 7HF1
Тип машина за набивање столбови
Година на производство 1995
Работни часови 759 м/ч
Локација Обединето Кралство Billingham
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JV22773
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Category: Piling & Drilling
Used PTC 7HF1
759 Hours
Agriplex single grip clamp
180JD powerpack
45M hose
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за набивање столбови PTC 7HF1 PTC 7HF1 29.910 € Машина за набивање столбови 1989 1930 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови PTC 6H1 PTC 6H1 29.910 € Машина за набивање столбови 1987 1378 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови HITACHI CX500PD HITACHI CX500PD 250.000 € Машина за набивање столбови 1995 20000 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови PTC 30 H1A PTC 30 H1A 60.000 € Машина за набивање столбови 2000 2600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови ABI TM 12/15 ABI TM 12/15 95.000 US$ Машина за набивање столбови 1997 3800 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови DELMAG  HB14 DELMAG HB14 цена на барање Машина за набивање столбови 1995 Обединето Кралство, Middlesborough