Машина за набивање столбови Gayk HRE 1000

PDF
машина за набивање столбови Gayk HRE 1000
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Gayk
Модел:  HRE 1000
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2024
Локација:  Украина
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  QW39857
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Gayk HRE 1000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина