Машина за набивање столбови Casagrande B250

PDF
машина за набивање столбови Casagrande B250
машина за набивање столбови Casagrande B250
машина за набивање столбови Casagrande B250 слика 2
машина за набивање столбови Casagrande B250 слика 3
машина за набивање столбови Casagrande B250 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
250.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Casagrande
Модел:  B250
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2010
Работни часови:  8600 м/ч
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7283
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за набивање столбови Casagrande B250

Англиски
Used Casagrande B250 CFA Piling Rig for sale
Maximum diameter 1200mm
Maximum Depth 29m with 6m extension
1080kN extraction force
85,000kg operating weight
Ce Marked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Junttan PM18-25 260.000 € Машина за набивање столбови 2007 16000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Banut 450 105.000 € Машина за набивање столбови 2006 11702 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Liebherr LRB 155 165.600 € Машина за набивање столбови 2006 10000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Soilmec SR-30 245.000 US$ Машина за набивање столбови 2009 15000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Interoc AN160 125.000 € Машина за набивање столбови 2005 11100 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Liebherr LRB 255 350.000 US$ Машина за набивање столбови 2004 6000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough