Машина за набивање столбови BANUT 500

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BANUT
Модел 500
Тип машина за набивање столбови
Година на производство 1985
Работни часови 19605 м/ч
Нето тежина 44000 кг
Локација Данска Glostrup
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AW11854
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Well maintained.

Leader for 16m piles
5 tons Hydr. Uddcomb hammer
One helmet
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за набивање столбови BANUT 550 BANUT 550 159.000 € Машина за набивање столбови 2003 10700 м/ч Украина, Житомир
машина за набивање столбови FUNDEX F12 FUNDEX F12 39.700 € Машина за набивање столбови 1984 14149 м/ч Холандија, Etten-Leur
машина за набивање столбови P&H 100P P&H 100P цена на барање Машина за набивање столбови 1985 Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
машина за набивање столбови NCB KELLY NCB KELLY цена на барање Машина за набивање столбови 1983 Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
машина за набивање столбови HITACHI KH 150 GLS HITACHI KH 150 GLS 49.000 € Машина за набивање столбови 1989 17100 м/ч Холандија, Etten-Leur